.

.

Vida Kombinasyonu kiti-210 adet CSS Vida Çeşitleri Siyah akıllı vidalar Mobilya Ahşap için Elektrikli Ekipman

Vida Kombinasyonu kiti-210 adet CSS Vida Çeşitleri Siyah akıllı vidalar Mobilya Ahşap için Elektrikli Ekipman

₺ 194.20
Mal
Mağazada

Crs kendinden kılavuzlu vida, karbon çeliğinden yapılmış, korozyona dayanıklı, paslanmaya karşı dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygundur.Standart crs başlı vida, düzgün ve eksiksiz, düzgün kuvvet, dönme sürecinde kayması kolay değildir.Vida, delme ve sıkma için uygun tüm ahşap işleme projelerinize uyacak şekilde çok sıkı bir şekilde sabitlenebilen tam dişe sahiptir.Yaygın olarak kullanılan ince ahşap parçalar, mobilya, elektrikli ekipman, oyuncak, elektronik, ince parçaların plastik ürünleri, küçük ev aletleri vb.Karbon çelik malzeme ve kararma işlemi, vidalara mükemmel bir korozyon ve aşınma direnci kazandırır.Crs kendinden kılavuzlu vida, karbon çeliğinden yapılmış, korozyona dayanıklı, paslanmaya karşı dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygundur.Standart crs başlı vida, düzgün ve eksiksiz, düzgün kuvvet, dönme sürecinde kayması kolay değildir.Vida, delme ve sıkma için uygun tüm ahşap işleme projelerinize uyacak şekilde çok sıkı bir şekilde sabitlenebilen tam dişe sahiptir.Yaygın olarak kullanılan ince ahşap parçalar, mobilya, elektrikli ekipman, oyuncak, elektronik, ince parçaların plastik ürünleri, küçük ev aletleri vb.Karbon çelik malzeme ve kararma işlemi, vidalara mükemmel bir korozyon ve aşınma direnci kazandırır.Şartname : Öğe Türü : Vida çeşitlerimalzeme : Karbon çeliğikullanımlar : Yaygın olarak kullanılan ince ahşap parçalar, mobilya, elektrikli ekipman, oyuncak, elektronik, plastik ürünlerin ince parçaları, küçük ev aletleri vb.Uygulama kapsamı : Tutturma Türleri : M3.0x10 x 40 PCSM3.5x12 x 40 PCSM3. 5x20 x 30 PCSM3. 5x25 x 20 PCSM40x12 x 25 PCSM4.0x20 x 25 PCSM4.8 X12 x 30pcspaket Listesi : 210 x vidaürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz veya memnuniyetsizliğiniz varsa, lütfen başka bir geri bildirimden ayrılmadan önce bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve 24 saat içinde size geri döneceğiz.Siparişin üründen daha az olduğunu fark ederseniz, önce bizimle iletişime geçmeniz gerekir ve size en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak için mümkün olan en kısa sürede size yeniden yayınlayacağız!Desteğiniz ve işbirliğiniz için çok teşekkür ederiz! ! !Mutlu alışverişler~.

detaylı bilgi

Item Type:
Screw Assortment
Material:
Carbon steel
Uses:
Widely used in fine wooden parts, furniture, electrical equipment, toys, electronics, fine parts of plastic products, small household appliances, etc
Scope of application:
fastening
Types:
M3.0x10 x 40PCS:
M3.5x12 x 40PCS:
M3.5x20 x 30PCS:
M3.5x25 x 20PCS:
M4.0x12 x 25PCS:
M4.0x20 x 25PCS:
M4.8X12 x 30PCS:
Package List:
210 x Screw
If you have any questions or dissatisfaction with our products and services, please feel free to contact us before leaving any other feedback and we will get back to you within 24 hours. If you find that the order is less than the product, you need to contact us first, and we will reissue it to you as soon as possible to provide you with the best quality products and services! Thank you very much for your support and cooperation! ! ! Happy shopping~ :

Müşteri seçimi