.

.

Bddalpke 30M Yumuşak Kumaş Bez Örgü İpliği DIY Oya Tığ İşi Örgülü İplikler Dalgalı İplik Şapka, Halı T Shirt, battaniye Yapımı (Beyaz)

Bddalpke 30M Yumuşak Kumaş Bez Örgü İpliği DIY Oya Tığ İşi Örgülü İplikler Dalgalı İplik Şapka, Halı T Shirt, battaniye Yapımı (Beyaz)

₺ 3.33
Mal
Mağazada

NOT : Sadece tığ işi kumaş ipliği, resimdeki diğer aksesuarlar demo dahil değildir.DIY örgü : DIY nakış işleminin tadını çıkarabilirsiniz nakış öğrenen aile, DIY el sanatları severler için iyi bir hediye.Kullanımı KOLAY : Kumaş Kumaş Örgü acemi ve örücü sevgilisi için harika.MALZEME : üstün kaliteli polyester karbon fiber malzeme, yumuşak ve dayanıklı.Yaygın olarak kullanılan : Sepet puf makrome duvar asılı, yer mat centerpiece yastıkları ve hatta hayal gücünüzü çeşitli el sanatları gibi dekorasyon projesi için yaygın olarak uygulanır!.Açıklama : - MALZEME : Üstün kaliteli polyester karbon fiber malzeme, yumuşak ve dayanıklı. - DIY örgü : DIY nakış işleminin tadını çıkarabilirsiniz nakış öğrenen aile, DIY el sanatları severler için iyi bir hediye. - Yaygın olarak kullanılan : Sepet puf makrome duvar asılı, yer mat centerpiece yastıkları ve hatta hayal gücünüzü çeşitli el sanatları gibi dekorasyon projesi için yaygın olarak uygulanır! - Kullanımı KOLAY : Kumaş kumaş örgü yeni başlayanlar ve örgü severler için harika. - NOT : Sadece tığ işi kumaş ipliği, resimdeki diğer aksesuarlar demo dahil değildir.Şartname : - Malzeme : Polyester Elyaf-Boyut : 30m/1181./ 98.4 ft Paket içerir : 1 kumaş bez örgü ipliği Not : Manuel ölçüm ve farklı monitörler nedeniyle hafif hatalara izin verin.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi