.

.

npkgvıa Bebek Kurbağa Şekli Konfor Peluş Oyuncak Hayvan Sepeti Kolye Asılı Şemsiye Yatak Asılı Bar Baykuş Peluş (Yeşil, Bir Boyut)

npkgvıa Bebek Kurbağa Şekli Konfor Peluş Oyuncak Hayvan Sepeti Kolye Asılı Şemsiye Yatak Asılı Bar Baykuş Peluş (Yeşil, Bir Boyut)

₺ 1.00
Mal
Mağazada

【Soft & Materials 】Bu Bebek Oyuncak, Yumuşak, Ve İlginç Bir Vardır Texture.It Bebeğinizin duyguları Ayarlaması ve kendini ifade etme zevkinin Tadını çıkarması için iyi bir hediyedir. 【3 + Aylık Bebek Oyuncakları】 Bebeğin Hayvanların Tanınmasını Geliştirmesine, Dikkatlerini Çekmesine ve Görsel Gelişimlerini Teşvik Etmesine Yardımcı Olabilecek 3 Sevimli Hayvan ve Parlak renkle tasarlanmış Araba Koltuğu Oyuncağına Klipsleyin. 【Bebeklerin en iyi arkadaşı】 Çok renkli desenler ve tatlı sesler, Bebeğinizin Göz ve işitme koordinasyonunu ve bebeğin dokunsal hassasiyetini artırmak için kavrama ve çekme gibi Motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. 【Bebekler için Araba Koltuğu Aktivite Oyuncağı】Bu Çıngıraklı Oyuncaklar Bir Bebek Arabasına, Araba Koltuğuna veya Bebeğe Takılabilir Cot.It Kolayca Katlanabilir, her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. 【Soft & Materials 】Bu Bebek Oyuncak, Yumuşak, Ve İlginç Bir Vardır Texture.It Bebeğinizin duyguları Ayarlaması ve kendini ifade etme zevkinin Tadını çıkarması için iyi bir hediyedir. 【3 + Aylık Bebek Oyuncakları】 Bebeğin Hayvanların Tanınmasını Geliştirmesine, Dikkatlerini Çekmesine ve Görsel Gelişimlerini Teşvik Etmesine Yardımcı Olabilecek 3 Sevimli Hayvan ve Parlak renkle tasarlanmış Araba Koltuğu Oyuncağına Klipsleyin. 【Bebeklerin en iyi arkadaşı】 Çok renkli desenler ve tatlı sesler, Bebeğinizin Göz ve işitme koordinasyonunu ve bebeğin dokunsal hassasiyetini artırmak için kavrama ve çekme gibi Motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. 【Bebekler için Araba Koltuğu Aktivite Oyuncağı】Bu Çıngıraklı Oyuncaklar Bir Bebek Arabasına, Araba Koltuğuna veya Bebeğe Takılabilir Cot.It Kolayca Katlanabilir, her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz.Bebek Kurbağa şekli konfor peluş oyuncak hayvan arabası kolye askılı şemsiye yatak asılı Bar Baykuş Peluşbebek kurbağa şekli konfor peluş oyuncak hayvan arabası kolye askılı şemsiye yatak asmamalzeme : polyesterrenk : resimde gösterildiği gibi, (farklı monitörler arasındaki fark nedeniyle, resimde hafif renk farkı olabilir.lütfen sipariş vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun, teşekkür ederim!) Paket ağırlığı : 93gpaket boyutu : 18x15x5cm,(Manuel ölçüm nedeniyle 1-3mm hataya izin verin.lütfen sipariş vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun.).

detaylı bilgi

Müşteri seçimi