.

.

Wzglod 80W Baca Fanı Şömine egzoz fanı Baca Fanı, Baca Taslak İndükleyici Baca egzoz fanı Şömine için Profesyonel Model 21 cm Yuvarlak

Wzglod 80W Baca Fanı Şömine egzoz fanı Baca Fanı, Baca Taslak İndükleyici Baca egzoz fanı Şömine için Profesyonel Model 21 cm Yuvarlak

₺ 2.33
Mal
Mağazada

Sigaran var mı?Tedavi edilemez taslak sorunları?Baca Fanlarından başka yere bakmayın!Elektrikli Taslak İndükleyici Fan, Duman Problemlerini Çözer, Şömineleri, Pizza Fırınlarını, Odun Sobalarını tüketmeye Yardımcı Olur.Baca Fanları, taslak hazırlama sorunlarını iyileştirmek için baca egzoz fanlarında ve Profesyonellerin tercih ettiği baca fanlarında ideal seçimdir.Bu fanlar özellikle verimli çalışma,düşük enerji tüketimi, kompakt tasarımın son derece önemli olduğu uygulamalar için tasarlanmıştır.Baca Fanı, aralıklı çalışma için baca gazı sıcaklıklarının 175° F'yi ve sürekli çalışma için 175° F'yi geçmediği yerlerde kullanım içindir.Duman tahliye cihazı bacaya yerleştirilir.Duman tahliyecisi yangın kaynağından 6 metreden daha uzakta olmalıdır, aksi takdirde indüklenen çekiş fanı yanacaktır.Baca sıcaklığı, güç kablosunun yalıtım katmanını yakamaz.Duman sorunlarını çözmeduman tahliye sistemlerinde en yaygın kullanılan ve tanınan duman tahliye cihazı olan Egzoz Şöminelerine, Pizza Fırınlarına, Odun sobalarına yardımcı olun.Bu model donma önleyici, donma önleyici, yüksek sıcaklık önleyici, korozyon önleyici, pas önleyici ve dayanıklıdır.Bu fanlar,verimli çalışma, düşük enerji tüketimi, değişken hız ve kompakt tasarımın son derece önemli olduğu uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır.Şartname : Voltaj : 220 V ( Amerika 110 V-120 V voltaj, bir voltaj dönüştürücü ile donatılacağız) Güç;80 WBOYUT; Taban Çapı 13.5 cm-21cmrenk : resim rengiürün ağırlığı : 2.3 kgteslimat kapsamı : 1 * indüklenmiş taslak Fannot : 1. Elektrik çarpmasını önlemek için takarken veya çıkarırken güç anahtarını kapatın.2. Duman çıkışına giden arayüz su geçirmez yalıtım bandı ile sabitlenmelidir.3. Baca ile arayüzdeki kurulum sağlam olmalı ve en iyi etki için arayüz bacaya sıkıca entegre edilmelidir.4. İndüklenen çekiş fanı çalışmayı durdurursa, içinden dumanın çıktığı dumanın geri akışına dikkat edilmelidir.5. Duman çıkışı bacaya yerleştirilir.Duman çıkışı yangın kaynağından 6 metreden daha uzakta olmalıdır, aksi takdirde indüklenen çekiş fanı yanacaktır.Şöminenin sıcaklığı, güç kablosunun yalıtım katmanını yakamaz.

detaylı bilgi

Voltage:
220V ( Americas 110V-120V voltage, we will be equipped with a voltage converter)
Power;80W:
Size; Base Diamete 13.5cm -21cm:
Color:
picture color
Product weight:
2.3Kg
Scope of delivery :1 * induced draft fan:
Note:
1. Turn off the power switch when installing or removing to avoid electric shock.:
2. The interface to the smoke outlet must be fastened with waterproof insulating tape.:
3. The installation at the interface with the chimney must be firm and the interface must be tightly integrated into the chimney for the best effect.:
4. If the induced draft fan stops working, attention should be paid to the backflow of smoke through which smoke escapes.:
5. The smoke outlet is placed on the chimney. The smoke outlet must be more than 6 meters away from the fire source, otherwise the induced draft fan will be burned. The temperature of the fireplace cannot burn the insulation layer of the power cord. :

Müşteri seçimi