.

.

2 in 1 Anahtarlık Ayı Ruj Sis Mat Kadife Ruj Su Geçirmez Uzun Kalıcı dudak Parlatıcısı Sevimli Ayı Güzellik Makyaj (01 + 02)

2 in 1 Anahtarlık Ayı Ruj Sis Mat Kadife Ruj Su Geçirmez Uzun Kalıcı dudak Parlatıcısı Sevimli Ayı Güzellik Makyaj (01 + 02)

₺ 17.98
Mal
Mağazada

【Sevimli Yenilik】2 in 1 Anahtarlık Ayı Ruj ,Sis Mat Kadife Ruj Doğal renk, Şekil yenilik,, yüksek renk işleme, giymek kolay; mat kadife doku sıcak ve şifalıdır.Bu rahat duygudan memnun kalacaksınız. 【Taşıması kolay】 Taşımak için uygundur ve herhangi bir zamanda kullanılabilir.Su geçirmez ve yapışkan değildir, böylece hassas makyajınızı gün boyu koruyabilirsiniz.ister makyaj acemi olun, ister makyaj sanatçısı olun.Atlamadan veya çekmeden sorunsuz; çıkarılması kolay, hızlı ve temiz. 【Hafif ve Pürüzsüz】 Nemlendirici bileşenler ekleyin, dudak kilimiz yumuşak, mattır ancak kuru değildir.Çamur dokusu nedeniyle dudaklarınıza sıkıca yapışabilir, uzun ömürlü ve yapışmaz olabilir. 【Yaygın olarak kullanılan】Bu ruj, daha hassas bir kullanım için kavisli bir peluş aplikatöre sahiptir. application.It arkadaşlık, partiler, düğünler, bar, top, kamp, ofis, okul veya günlük makyajlar gibi çeşitli durumlar için mükemmel olabilir.Kişisel kullanım için veya anneniz, karınız ve kız arkadaşlarınız için hediye olarak satın alınmaya uygundur. 【 Yenilikçi】 Yeni çağda güzellik ve modanın öncüsü olarak, sürekli yeniliğe ve piyasadaki güzellik ürünlerinin formunun ve içeriğinin monotonluğunu kırmaya kararlıyız.TEPATİOGEMAL. 2 in 1 Anahtarlık Ayı Ruj Sis Mat Kadife Ruj Su Geçirmez Uzun ömürlü dudak Parlatıcısı Sevimli Ayı Güzellik Makyaj.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi